Kdo bude hrát na Ogaru

Nemůže tomu v rámci kreativně-umělecko-rustikální tradice rodiny Nesázalových být jinak, než že je hotel Ogar vyhlášen koncerty přímo v hlavním sále restaurace, kde plná obsluha funguje i během představení. Při poslechu muziky každý tak konzumuje, co jeho hrdlo ráčí.

V čele tam stojí pódium, kam dobře vidí i hosté od nejvzdálenějšího stolu – také zadní stolový trakt je tu totiž vyvýšený. Hodně akcí mívá nicméně návštěvnost takovou, že bývá nakonec obsazen i boční sál, odkud se zase návštěvníci dívají hudebníkům zleva do boku – záleží zkrátka jen na Vás, v jakém předstihu si své místa zarezervujete, abyste byli usazeni podle svého přání.

Pátek 3. 3. 2023 | 19:30 hod.

Fleret již jednoznačně patří mezi legendy na naší hudební scéně. Svým osobitým, originálním a neopakovatelným projevem baví fanoušky po celé zemi a také daleko za hranicemi. Během 39 let natočil víc než osmnáct alb a může se pochlubit téměř 180 písničkami, kdy nejedna z nich zlidověla. Fleretu předcházely kapely Šperhák a Šperk. Proto musím v jeho bohaté historii až do roku 1982, abychom poznali důležité začátky, a měli tak ucelený přehled o životě „valašského pokladu“. U zrodu toho všeho tehdy stáli Zdeněk Hrachový, přezdívaný Hrach, a Petr Chrastina. Oba měli čerstvě po vojně…
Hrach správně poznamenal, že Ogar je místem, kde hráli nejvícekrát. Složili pro Ogar písničku a od roku 2000 rozezpívávají duch Ogaru.
Bez jarních a podzimních koncertů si náš rok nedovedeme představit a věříme, že i mnozí z Vás…
Rezervace na (+420) 775 980 012 nebo na ogar@ogar.cz

Čtvrtek 16. 3. 2023 | 19:30 hod.

Martin Kratochvíl
Česká jazzová legenda, skladatel a vůdčí osobnost skupiny Jazz Q.

Hudebník, cestovatel, horolezec, letec, podnikatel, spisovatel, kameraman a režisér. Vystudoval filosofii a psychologii na UK (doktorát 1972) a 2 semestry studoval na Berklee College of Music v Bostonu (USA). Proslavil se jako muzikant propojující jazz a rock, propagátor elektronické a synthezátorové hudby. Byl frontmanem a autorem repertoáru skupiny Jazz Q (1965–dnešek), která vydala 11 alb a jíž prošla řada interpretů (mj. Jana Koubková, Jana Kratochvílová) a instrumentalistů (Jiří Stivín, Luboš Andršt aj). Od poloviny 80. let hraje akustickou hudbu, vytvořil duo s americkým kytaristou Tonym Ackermanem vydal 9 akustickych alb a vystupuje s ním dodnes. Roku 1989 založil vydavatelství Bonton (je jeho prezidentem), jež se soustřeďuje i na film. distribuci a produkci. 

Je vášnivým milovníkem vysokých hor, vedle pokusu o osmitisícovou Šiša Pangmu navštívil mnohokrát všechna světová horstva a natočil odtud přes 50 dokumentárních filmů. V poslední době se vedle hudby věnuje i natáčení naučných dokumentů o asijských náboženstvích.

JAZZ Q
Jazz Q má v dějinách českého jazzu i rocku mimořádné postavení: v letech 1970-1983 mu vyšlo sedm dlouhohrajících desek, nejen chválených recenzenty, ale často i komerčně úspěšných. Jen tři z nich se však dosud objevily v reedicích na kompaktních discích. První období existence souboru, 1964 – 1970, zůstává téměř nezmapováno. Jazz Q založili Martin Kratochvíl a Jiří Stivín, ovlivněni free jazzem a jinými exkluzivními jazzovými proudy. Přestože skupina tehdy koncertovala po celé Evropě a dostalo se jí řady ocenění, žádnou desku nevydala. Jen částečnou představu o tehdejším repertoáru si lze tvořit podle alba Coniunctio (1970), společného díla Jazz Q a Blue Effectu. Fúze jazzu a rocku tady má spontánní a často vyloženě dobrodružnou podobu. Různorodost prezentovaných skladeb však zároveň byla ukazatelem vnitřních rozporů ve skupině; po Stivínově odchodu v ní ideově i skladatelsky začal dominovat Martin Kratochvíl. Jazz Q si pak přes řadu personálních změn udržel zcela jasnou a vyrovnanou tvůrčí kontinuitu. Nahrávky z let 1971 – 1991 teď byly soustředěny na osmialbu Martin Kratochvíl & Jazz Q. První postivínskou sestavu, již ovlivněnou rockem, ale stále zřetelně jazzovou, reprezentuje album Pozorovatelna.

Rezervace na (+420) 775 980 012 nebo ogar@ogar.cz.

Pátek 24. 3. 2023 | 19:30 hod.

Country-bluegrassová kapela působící na české hudební scéně od roku 1970.

V současnosti mají skvělou sestavu, v čele s kapelníkem Jirkou Karasem Polou, dlouholetým členem Honzou Mácou, skvělým zpěvákem Kubou Kubáncem Bílým a výborným hráčem na banjo Petrem Voštou.

Společně odehráli tisíce koncertů a stovky na Ogaru:)

Neslavnější písničky : Panenka, Až uslyším hvízdání, Hotel hillary a další.

Rezervace na (+420) 775 980 012 nebo ogar@ogar.cz.

Pátek 31. 3. 2023 | 19:30 hod.

Po mnoha letech je nám ctí a velkým štěstím, že u nás zahraje Vašek Koubek.

Písničkář, harmonikář, spisovatel, herec, režisér a zakladatel unikátního vesnického klubu v Chotěmicích.

Máme rádi Václava Koubka. Všestranný klasik české kultury. Jeho povídky působí stejnou radost jako třeba Bohumil Hrabal. Jeho koncerty jsou lékem. Svět moudrého outsidera Koubka je plný úcty k tajemství.

Rezervace na (+420) 775 980 012 nebo ogar@ogar.cz.

Neděle 2. 4. 2023 | 19:00 hod.

Honza Vančura slaví 4. dubna narozeniny. My máme přání jediný…

MIMOŘÁDNÝ NAROZENINOVÝ KONCERT S KAPELOU PLAVCI!

Kapela Honza Vančura a Plavci je československá hudební stálice, která brázdí obě republiky křížem a krážem a přináší radost svými téměř zlidovělými písničkami již skoro šedesát let a jak Honza Vančura s oblibou říká: „Na některých členech je to taky vidět!“

V současné době se kapela Plavci skládá ze tří muzikantů, kteří společně tvoří originální hudební trio navazující na odkaz, bohatý repertoár a tradici propracovaných vokálních aranží, ke kterým se fanoušci Plavců znovu a znovu rádi vrací.

Rezervace na (+420) 775 980 012 nebo ogar@ogar.cz.

Sobota 8. 4. 2023 | 19:30 hod.

Hodonínská kapela The Muzzles. Mladá kapela hrající písně stylů funky, reggae, soul, rhythm and blues, rock´n´roll, jazz,…
Rezervace na (+420) 775 980 012 nebo na ogar@ogar.cz

Středa 12. 4. 2023 | 19:30 hod.

Matador české hudební scény s hlasem, který si nespletete prožívá jedno z nejšťastnějších období své více než čtyřicetileté kariéry. Po turné k zásadnímu albu Soukromá elegie (které před dvěma lety získalo zlatou desku!) a po retrospektivním turné Route 66 k supraphonskému 13CD kompletu předloni vstoupil do Beatové síně slávy… a teď sklízí všechny ty plody a ocenění v sálech od Šumavy po Ostravu, stále častěji vyprodaných.

Na Ogar přijede v duu s kapelníkem své doprovodné kapely 5P, klávesistou a kytaristou Ondřejem Fenclem (též V. Merta, J. Hrubý, Schodiště, Hromosvod…).

Luboš Pospíšil zahájil svou hudební pouť v roce 1969 v řadách populárního C&K Vocalu a brzy se stal jeho nejoblíbenějším členem. Zásadně se podílel např. na průlomovém cd Generace, zejména v druhé půlce sedmé dekády se ale stále častěji prosazoval s písněmi, které z tvorby mateřského souboru vybočovaly a paralelně jezdil po tuzemských sálech sám s kytarou.

Na první sólovou desku si musel Pospíšil z dobových důvodů počkat až do roku 1983, uzrála ale jako nejlepší víno. LP Tenhle vítr jsem měl rád se ve své době stalo bombou. Pospíšilův charakteristický rejstřík v kombinaci s poetickými texty básníka Pavla Šruta přinášel zcela unikátní styl, zpěvák se rázem postavil po bok interpretů typu Vladimíra Mišíka. S novou kapelou 5P, mezi jejímiž členy nechyběl Bohumil Zatloukal (ex-Jasná páka), David Koller nebo Michal Pavlík, vyprodával v letech 1982-88 sály po celé republice. Dvě další řadová alba pokračovala v tradici úspěšného debutu, na sklonku osmdesátých let Pospíšil a Koller podpořili R. Hladíka v na čas obnoveném Blue Effectu. Po roce 1990 Luboš Pospíšil vydal několik dalších alb, nejprve s členy Hudby Praha, později s kutnohorskými muzikanty pod značkami Biograf a LPG.

Čas na změnu nastal v létě 2007, kdy se Pospíšil obklopil o dvě až tři generace mladšími muzikanty a na prahu šedesátky se pustil do zásadní etapy pod obnovenou značkou 5P. Tři řadová alba korunovaná aktuální Soukromou elegií (2014) spustila novou lavinu zájmu. Omlazení 5P omladili svého Luboše, který plní sály napříč republikou – lze směle hovořit o comebacku.

Rezervace na (+420) 775 980 012 nebo na ogar@ogar.cz

Pátek 21. 4. 2023 | 19:30 hod.

Zlínská kapela dokáže svým projevem vytvořit prostředí dobré nálady. Hraje osvědčené dixielandové skladby proložené improvizovanými pasážemi a zpěvem.
Rezervace na (+420) 775 980 012 nebo na ogar@ogar.cz

Pátek 28. 4. 2023 | 19:30 hod.

Každoročně vystoupí na ogarovském pódiu hudební rodina, která svým vystoupením osloví všechny posluchače.
Petra Börnerová Trio je rodinná kapela ze severních Čech. Zpěvačku Petru Börnerovou na kytaru doprovází její manžel Tomáš Bobrovniczký, na bicí hraje jejich syn, Tomáš junior.
Acoustic folk & roots & blues.
Vítěz Czech Blues Challenge 2022.
Rezervace na (+420) 775 980 012 nebo na ogar@ogar.cz

Pátek 5. 5. 2023 | 16:00 hod.

Iveta Nedomová – česká módní návrhářka prorazila se svou značkou IN jednoduchým designem, udržitelností a variabilitou.

Česká Coco Chanel, jakožto žena s nekonvenčním stylem, se zaměřila na módu, kterou trh nenabízel – zajímavou a vhodnou pro každou postavu, a v neposlední řadě materiály, které IN používá jsou nadčasové a „věčné“.

Její modely předváděly Květa Fialová, Naďa Konvalinková.

Srdečně Vás zveme na krásné datum 5.5., na Ogar, na přehlídku originálních modelů IN.

https://www.nedomova.cz/
Rezervace na (+420) 775 980 012 nebo na ogar@ogar.cz

Pátek 5. 5. 2023 | 19:30 hod.

Martin „Kudla“ Kudlička
Brněnský písničkář, textař, moravský hlas rádia BEAT, zakládající člen brněnských skupin Lidopop a Zadáci, autor textů na desce Tulák po hvězdách brněnské legendy Progres 2, autor několika divadelních představení pro děti, na kterých spolupracoval např. s Petrem Skoumalem, moderátor hudebních festivalů.
Jeho život se neustále točí kolem bigbítu a bez ohledu na líbivost zpívá jako Kudla.
A protože je z Brna, tak jeho koncert krásně zapadá do přehlídky modelů brněnské návrhářky Ivety.
Tož dondite!
Rezervace na (+420) 775 980 012 nebo na ogar@ogar.cz

Sobota 13. 5. 2023 | 19:30 hod.

Dva osobití bluesmani české hudební scény protnuli své umělecké dráhy v duu čerpajícího inspiraci v gospelu a blues.

Matěj Ptaszek, kterého můžete znát z filmu Občanský průkaz a jenž patří mezi evropskou  špičku  bluesových foukačkářů (Nositel titulu HOHNER Newcomer 2009 a patnáctý nejlepší bluesový harmonikář světa dle ankety prestižního bluesového časopisu Twój Blues, 2012). Po několika letech strávených v Jižní Americe, kde hrál blues v místních klubech a vystupoval na festivalech se Ptaszek vrátil do České republiky a obohacen o zkušenost kolumbijského crocante rytmu, vytvořil duo s uznávaným českým bluesmanem Bužmou, který mimo jiné úzce spolupracoval s legendárním doyenem moravských bluesmanů Pepou Streichlem.

Bužmova instrumentální dovednost (akustická kytara, banjo, resofonická kytara) a poetičnost nadčasových textů v češtině i prajzském nářečí a Ptaszkova virtuózní hra na foukací harmoniku a neotřelý pěvecký projev obou protagonistů uvrhne posluchače do víru bryskního blues okořeněného o lyričnost českého jazyka i tradičních hudebních perel Amerického Jihu. Těšte se na křupající „crocante“ nářez dua PTASZEK & BUŽMA – Blues And Gospel.
Rezervace na (+420) 775 980 012 nebo na ogar@ogar.cz

Sobota 20. 5. 2023 | 19:00 hod.

Ogaři z Valašských Klobouk spojili své nadšení pro hudbu a téměř 20 let rozdávají radost svými večery u cimbálu.

Na Ogaru hrávali pravidelně. Jsme rádi, že se dobří holubi vracejí…

Rezervace na (+420) 775 980 012 nebo na ogar@ogar.cz

Neděle 28. 5. 2023 | 19:30 hod.

Country-bluegrassová kapela působící na české hudební scéně od roku 1970.

V současnosti mají skvělou sestavu, v čele s kapelníkem Jirkou Karasem Polou, dlouholetým členem Honzou Mácou, skvělým zpěvákem Kubou Kubáncem Bílým a výborným hráčem na banjo Petrem Voštou.

Společně odehráli tisíce koncertů a stovky na Ogaru:)

Neslavnější písničky : Panenka, Až uslyším hvízdání, Hotel hillary a další.

Rezervace na (+420) 775 980 012 nebo ogar@ogar.cz.

Sobota 10. 6. 2023 | 19:30 hod.

Country-bluegrassová kapela působící na české hudební scéně od roku 1970.

V současnosti mají skvělou sestavu, v čele s kapelníkem Jirkou Karasem Polou, dlouholetým členem Honzou Mácou, skvělým zpěvákem Kubou Kubáncem Bílým a výborným hráčem na banjo Petrem Voštou.

Společně odehráli tisíce koncertů a stovky na Ogaru:)

Neslavnější písničky : Panenka, Až uslyším hvízdání, Hotel hillary a další.

Rezervace na (+420) 775 980 012 nebo ogar@ogar.cz.

Pátek 16. 6. 2023 | 19:30 hod.

Kapela Honza Vančura a Plavci je československá hudební stálice, která brázdí obě republiky křížem a krážem a přináší radost svými téměř zlidovělými písničkami již skoro šedesát let a jak Honza Vančura s oblibou říká: „Na některých členech je to taky vidět!“

V současné době se kapela Plavci skládá ze tří muzikantů, kteří společně tvoří originální hudební trio navazující na odkaz, bohatý repertoár a tradici propracovaných vokálních aranží, ke kterým se fanoušci Plavců znovu a znovu rádi vrací.

Rezervace na (+420) 775 980 012 nebo ogar@ogar.cz.

Neděle 18. 6. 2023 | 19:30 hod.

Prague Queen je hudební skupina interpretující nejslavnější hity skupiny Queen. Skládá se z profesionálních hudebníků, kteří pravidelně doprovázejí ikony české i zahraniční hudební scény.

Vedle České republiky se skupina Prague Queen představila i v dalších zemích. Například v roce 2018 odehrála dva koncerty v indické Bombaji.

Na Ogaru jsou Prague Queen poprvé a my se na ně velmi těšíme! A Vás srdečně zveme…

Rezervace na (+420) 775 980 012 nebo ogar@ogar.cz.

Úterý 20. 6. 2023 | 19:30 hod.

Dvojkoncert písničkářů Ivo Jahelky a Miroslava Palečka. Zhudebněné soudničky a balady ze života…

Než se vydat do baru

s milenkou či manželkou,

lepší je být v OGARU

s Palečkem a Jahelkou…

…dva koncerty v jednom…

Rezervace na (+420) 775 980 012 nebo ogar@ogar.cz.

Čtvrtek 22. 6. 2023 | 19:30 hod.

Originální duo Max & Veronica z Milána patří bezpochyby ke špičce nejen italské ale i evropské bluesové scény. Prezentuje tradiční blues 20. až 50. let s prvky ragtimu, jazzu a folku. Pravidelně vystupují v klubech a na velkých festivalech v Evropě i USA. Jejich koncerty se vyznačují energií, autentickou intepretací a také specifickým humorem.

Veronica Sbergia – vocals, ukuleles, washboard, kazoo

Max De Bernardi – vocals, acoustic guitars

Rezervace na (+420) 775 980 012 nebo na ogar@ogar.cz

Středa 28. 6. 2023 | 19:30 hod.

Ogaři z Valašských Klobouk spojili své nadšení pro hudbu a téměř 20 let rozdávají radost svými večery u cimbálu.

Na Ogaru hrávali pravidelně. Jsme rádi, že se dobří holubi vracejí…

Rezervace na (+420) 775 980 012 nebo na ogar@ogar.cz

Pátek 30. 6. 2023 | 19:30 hod.

J.SCHELINGER REVIVAL OSTRAVA každoročně vyráží, i na Ogar, na vzpomínkové turné, aby během něho vzdali hold a zavzpomínali na jednu z největších osobností tuzemské hardrockové scény 70. a 80. let – Jiřího Schelingera (6. březen 1951 – 13. duben 1981).

To následující na rok 2023 je pojmenováno: „Buď s námi dál… tour 2023“.

Koncertní program je průřezem celé tvorby Jiřího Schelingera, a to od samotných prvopočátků a skladeb cizích autorů, přes „čechovské“ bubble-gummy, až po vlastní hardrockovou tvorbu (LP „Hrrr na ně“ apod.). Kdo si potrpí na věrohodný sound a hlas, ten si během koncertů rozhodně přijde na své. To, že zazní i Holubí dům, Jahody mražený, Šípková Růženka, René já a Rudolf, Což takhle dát si špenát, Léto s Tebou a všechny další známé hity, se stává samozřejmostí.

Rezervace na (+420) 775 980 012 nebo na ogar@ogar.cz

Pátek 7. 7. 2023 | 19:30 hod.

Skupina Petr Kalandra Memory Band vznikla v roce 2005 jako pocta Petrovi Kalandrovi.
Naše koncerty jsou nabité hitovkami ale i méně známými skladbami z repertoáru Petra Kalandry, Marsyas nebo ASPM.

Tito výjimeční muzikanti Vás chytnou za srdce!

Zpráva o předčasném úmrtí Petra Kalandry zasáhla v roce 1995 širokou hudební veřejnost.
Odešla osobnost, která v dobách komunismu přinášela českému posluchači americký folkrock, blues ale i skvělou náladu. Dodnes si všichni Petrovi obdivovatelé připomínají jeho písně díky oficiálním nahrávkám (Marsyas, ASPM, Bluessesion I, II…) ale i díky mnoha amatérským záznamům z koncertů.

Skupina Petr Kalandra Memory Band vznikla v roce 2005 jako pocta Petrovi Kalandrovi.
Naše koncerty jsou nabité hitovkami ale i méně známými skladbami z repertoáru Petra Kalandry, Marsyas nebo ASPM.

Večer ve společnosti skupiny Petr Kalandra Memory Band Vás přenese o několik let zpět, kdy všichni chtěli táhnout za zakázaný provaz, ale jiným směrem než jim bylo určováno. Večer plný pohody a skvělých písní, které Vám připomenou, že blues má 12 taktů, který uměl každý spočítat a že všechny princezničky co jsou zklamaný už dneska ví, jak chutná solnej sloup.

Rezervace na (+420) 775 980 012 nebo na ogar@ogar.cz

Sobota 8. 7. 2023 | 19:30 hod.

U příležitosti životního jubilea vyráží Pavlína Jíšová s kapelou Petr Kalandra Memory Band na koncerty „Pavlína Jíšová – TOUR 60“.

Koncerty obsahují přehlídku největších hitů této jedinečné zpěvačky. Součástí programu budou i dva zajímaví hosté. Ten první „Jarda Matějů“ je s Pavlínou spojený od jejich začátků ze skupiny SEM TAM a do dnešních dnů je spojuje muzikantské přátelství a dokonalé souznění jejich hlasů. Jako druhý host se představí „David Benda“, mladý banjista z kapely Milkeaters, který má na svém kontě nejedno ocenění za hru na banjo. Tím největším je první místo v mezinárodní soutěž World Virtual Bluegrass Banjo Contest 2020.

Rezervace na (+420) 775 980 012 nebo na ogar@ogar.cz

Pátek 14. 7. 2023 | 19:30 hod.

Každoročně vystoupí na ogarovském pódiu hudební rodina, která svým vystoupením osloví všechny posluchače.
Petra Börnerová Trio je rodinná kapela ze severních Čech. Zpěvačku Petru Börnerovou na kytaru doprovází její manžel Tomáš Bobrovniczký, na bicí hraje jejich syn, Tomáš junior.
Acoustic folk & roots & blues.
Vítěz Czech Blues Challenge 2022.
Rezervace na (+420) 775 980 012 nebo na ogar@ogar.cz

Středa 19. 7. 2023 | 20:00 hod.

První koncert kapely Čechomor na Ogaru byl 12.8.1999. Tehdy ještě Českomoravská hudební společnost.

Od té doby s láskou a pokorou vzpomínáme…

 • že název Čechomor se zrodil a byl pokřtěn na Ogaru
 • že Čechomor je kmotrem Ogara, rostl u nás a vedle nás, až nás přerostl
 • že na Ogaru vznikal první funclub
 • že se taky na Ogaru rodil film Rok ďábla a při „soustředění“ celé kapely a štábu vznikla písnička
 • že Ogar uspořádal Čechomoru vystoupení na lázeňské kolonádě, za účasti J.Šulákové, Fleretů, CM Zálesí a Břeclavanu, jež moderoval Petr Horký – jediná akce v celé historii pořádána „cizím“ pořadatelem
 • že Ogar uspořádal exkluzivní propagační turné ve Zlínském a Trenčínském kraji, za účasti CM M.Hrbáče, V.Mišíka a ETC
 • že na Ogaru vznikl společný projekt s Martinem Hrbáčem
 • že Čechomor zahrál na ogarovském dvoře, se světovým pódiem a zvukem
 • že Čechomor zahrál panu Nesázalovi, našemu tátovi, na pohřbu
 • že jsme místem, kde Čechomor čerpá inspiraci a klid pro natáčení svých písniček
 • že se na Ogaru natáčel dokument o Čechomoru s ostravskou TV

S Čechomorem nás spojuje nejen 24 let života, ale hlavně srdce!

Proto máme obrovskou radost, že nás tato světová kapela, opět poctí svou návštěvou.

Rezervace na (+420) 775 980 012 nebo na ogar@ogar.cz

Pátek 21. 7. 2023 | 19:30 hod.

Kapela Honza Vančura a Plavci je československá hudební stálice, která brázdí obě republiky křížem a krážem a přináší radost svými téměř zlidovělými písničkami již skoro šedesát let a jak Honza Vančura s oblibou říká: „Na některých členech je to taky vidět!“

V současné době se kapela Plavci skládá ze tří muzikantů, kteří společně tvoří originální hudební trio navazující na odkaz, bohatý repertoár a tradici propracovaných vokálních aranží, ke kterým se fanoušci Plavců znovu a znovu rádi vrací.

Rezervace na (+420) 775 980 012 nebo ogar@ogar.cz.

Čtvrtek 27. 7. 2023 | 19:30 hod.

Skupina Neřež vznikla jako pokračování Kapely Jaromíra Nohavici v roce 1998. V první sestavě figurovali houslistka Vladislava Hořovská, bubeník David Uher, saxofonistka Martina Fialová, hráč na trombon a klávesy Filip Jelínek, kytarista Miroslav Chyška a především Vít Sázavský se Zdeňkem Vřešťálem, kteří jako jediní figurují i v dnešní sestavě Neřež a zároveň zakládali spolu se Zuzanou Navarovou legendární skupinu Nerez. V průběhu let se obsazení Neřež zásadně měnilo – postupně se v kapele představili zpěvačka Magdalena Škardová, perkusionista Pavel Plánka a hráči na klávesové nástroje Raven a Vít Beneš.

V současné sestavě vystupuje kromě dvou hlavních protagonistů hráč na bicí, perkuse, klávesy a flétny Robert Fischmann.

Rezervace na (+420) 775 980 012 nebo na ogar@ogar.cz

Čtvrtek 3. 8. 2023 | 19:00 hod.

Regionální kapela Ostošest Vám zahraje, co Vám na očích uvidí. Zazpíváte si, zatancujete si, možná i zahrajete…
Rezervace na (+420) 775 980 012 nebo na ogar@ogar.cz

Neděle 6. 8. 2023 | 19:30 hod.

Naši přátelé a hudební matadoři zahrají písně Petra Nováka a hity 60. let.

www.karelkahovec.cz

Rezervace na (+420) 775 980 012 nebo ogar@ogar.cz.

Čtvrtek 17. 8. 2023 | 19:30 hod.

Kapela Honza Vančura a Plavci je československá hudební stálice, která brázdí obě republiky křížem a krážem a přináší radost svými téměř zlidovělými písničkami již skoro šedesát let a jak Honza Vančura s oblibou říká: „Na některých členech je to taky vidět!“

V současné době se kapela Plavci skládá ze tří muzikantů, kteří společně tvoří originální hudební trio navazující na odkaz, bohatý repertoár a tradici propracovaných vokálních aranží, ke kterým se fanoušci Plavců znovu a znovu rádi vrací.

Rezervace na (+420) 775 980 012 nebo ogar@ogar.cz.

Pátek 1. 9. 2023 | 19:30 hod.

ABBA Rock Show je seskupení profesionálních zlínských hudebníků, a nadšených fanoušků skupiny ABBA, které špičkově propracovanou, produkci. Díky své kvalitě a dostupnosti již léta úspěšně působíme na území celé České a Slovenské Republiky, i v zahraničí. Půvabné zpěvačky, špičkové výkony všech hudebníků, několikatery bohaté kostýmy, pódiová choreografie a skvělá šou Vás vrátí do doby, kdy světové popmusic kralovala švédská skupina ABBA …
Rezervace na (+420) 775 980 012 nebo ogar@ogar.cz.

Pátek 8. 9. 2023 | 19:30 hod.

Country-bluegrassová kapela působící na české hudební scéně od roku 1970.

V současnosti mají skvělou sestavu, v čele s kapelníkem Jirkou Karasem Polou, dlouholetým členem Honzou Mácou, skvělým zpěvákem Kubou Kubáncem Bílým a výborným hráčem na banjo Petrem Voštou.

Společně odehráli tisíce koncertů a stovky na Ogaru:)

Neslavnější písničky : Panenka, Až uslyším hvízdání, Hotel hillary a další.

Rezervace na (+420) 775 980 012 nebo ogar@ogar.cz.

Neděle 10. 9. 2023 | 19:30 hod.

Naši přátelé a hudební matadoři zahrají písně Petra Nováka a hity 60. let.

www.karelkahovec.cz

Rezervace na (+420) 775 980 012 nebo ogar@ogar.cz.

Pátek 15. 9. 2023 | 18:00 hod.

Víkend 15.-17.9. je věnovaný Mezinárodnímu festivalu dětských folklórních souborů.

Festival s dlouholetou tradicí rozezpívá Luhačovice a Pozlovice a představí Vám folklór dětskýma očima.

Páteční beseda na Ogaru je ochutnávkou tohoto výjimečného festivalu.

https://www.pisniatancem.cz/

Rezervace na (+420) 775 980 012 nebo ogar@ogar.cz.

Čtvrtek 21. 9. 2023 | 19:30 hod.

Jan Hrubý – housle –  CZ – držitel ceny osobnost rocku na Radiu Beat

Joe Kučera-  sax – Německo (Dříve hrál s Framus Five Michala Prokopa )

Bluesový zpěváka JESSE BALLARD – kytara a zpěv – USA.

Výjimečné trio na Ogaru!

Rezervace na (+420) 775 980 012 nebo ogar@ogar.cz.

Sobota 30. 9. 2023 | 19:30 hod.

Sešli se v Kroměříži roku 2019, aby odehráli improvizované vystoupení na poptávku pořadatele. Jejich hraní vzbudilo ohlas a dostali nabídku na další tři produkce. Protože všech 6 účinkujících souhlasilo, následoval výběr repertoáru, dohovor orientačních aranží a výroba zpěvníků. Kontakty s veřejností si vyžádaly volbu názvu hudebního uskupení. Vznikla tak Pohoda, protože samotné slovo vystihuje jejich představy: Hrát v pohodě a pro dobrou pohodu.

Rezervace na (+420) 775 980 012 nebo ogar@ogar.cz.

Čtvrtek 5. 10. 2023 | 19:30 hod.

ČERNÉ KALHOTY A FUNKY DRIVE
ČERNÉ BRÝLE A PUNKOVÁ NALÉHAVOST
ČERNÉ KRAVATY A JAZZOVÁ ELEGANCE
BÍLÉ KOŠILE A ROCKOVÁ ENERGIE

Na konci roku 1985 Karel Šůcha inspirován novelou Williama Saroyana Tracyho tygr zakládá v Neprakta klubu v Mostě rockovou skupinu Laura a její tygři. Dívčí jméno Laura evokuje něhu a krásu, tygři jsou symbolem nezkrotnosti a divokosti, černé brýle, bílé košile, černé kravaty a černé kalhoty vytváří nezaměnitelnou image skupiny.

Neúnavný hledač talentů Karel Šůcha v Lauře a jejích tygrech vychoval řadu významných osobností českého kulturního života – např. Ilonu Csákovou, Martina Poštu, Miloše Vacíka, Dana Nekonečného a Lenku Novou. Zatím nejnovějším přírůstkem je Lucie Bakešová, zpěvačka, která svoji pěveckou dráhu zahájila už ve 13 letech. Tygry okouzlila nejen svou bezprostředností, temperamentem a krásou, ale zejména charismatem, které je ozdobou všech koncertů.

Rezervace na (+420) 775 980 012 nebo ogar@ogar.cz.

Sobota 7. 10. 2023 | 19:30 hod.

Fleret – hudební skupina, která vznikla v roce 1983 ve Vizovicích a která letos vystupuje již 40. rokem po celé České republice se vyznačuje svou nespoutanou energií, která probíhá na koncertech a díky níž si získává velkou fanouškovskou základnu. Její věkové spektrum čítá neuvěřitelné věkové rozpětí od 1-90 let. Svým valašským repertoárem a vlastní tvorbou, která již zlidověla, je často označována jako dvorní kapela Valašského království. Vlastní tvorbou písni vzdává hold běžnému životu. Kapela si ráda zahraje na všech možných akcích a tudíž ji můžeme vídat jak v malých sálech v akustické sestavě, tak největších pódiích na velkých festivalech. Za svou dobu trvaní Fleret vydal již celkem 19 řadových desek, dvě DVD, a 5 LP, 2 knihy a 3 zpěvníky. 17 let vystupovala s královnou lidové písně Jarmilou Šulákovou.
Fleret Akusticky
Akustická sestava Fleretu hrává v menších sálech kulturních domů a divadel to nejlepší ze své tvorby, a to ve složení: frontman Zdeněk Hrachový (kytary, zpěv), Staňa Bartošík (housle, zpěv) a Rosťa Koplík (cajon, různé rytmické nástroje, zpěv).
Fleret – hudba, která bodne…

Rezervace na (+420) 775 980 012 nebo ogar@ogar.cz.

Pátek 13. 10. 2023 | 19:30 hod.

Kapela Honza Vančura a Plavci je československá hudební stálice, která brázdí obě republiky křížem a krážem a přináší radost svými téměř zlidovělými písničkami již skoro šedesát let a jak Honza Vančura s oblibou říká: „Na některých členech je to taky vidět!“

V současné době se kapela Plavci skládá ze tří muzikantů, kteří společně tvoří originální hudební trio navazující na odkaz, bohatý repertoár a tradici propracovaných vokálních aranží, ke kterým se fanoušci Plavců znovu a znovu rádi vrací.

Rezervace na (+420) 775 980 012 nebo ogar@ogar.cz.

Čtvrtek 19. 10. 2023 | 19:30 hod.

ABBA Rock Show je seskupení profesionálních zlínských hudebníků, a nadšených fanoušků skupiny ABBA, s propracovanou produkcí. Díky své kvalitě a dostupnosti již léta úspěšně působí na území celé České a Slovenské Republiky, i v zahraničí. Půvabné zpěvačky, špičkové výkony všech hudebníků, několikatery bohaté kostýmy, pódiová choreografie a skvělá šou Vás vrátí do doby, kdy světové popmusic kralovala švédská skupina ABBA …
Rezervace na (+420) 775 980 012 nebo ogar@ogar.cz.

Sobota 21. 10. 2023 | 18:00 hod.

FURT COSI – partička místních hudebních a gastro fajnšmekrů pořádají, u nás na Ogaru, 3. ročník multižánrového večera.

Na hudebně dobrodružném a tanečním večeru zahrají:

Mudrlanti – country-pop-rockové uskupení s repertoárem těch nejaktuálnějších a nejpopulárnějších písní všech generací. Jsou mladí a umí to.

MixBand – moravská swingobluescountry kapela, vítěz oblastního a finalista celostátního kola PORTY 17´.

Gorale – skvělí hudebníci s prezentací těch největších hitů světového Čechomoru.

Rezervace na (+420) 775 980 012 nebo na ogar@ogar.cz

Pátek 27. 10. 2023 | 19:30 hod.

Fleret – hudební skupina, která vznikla v roce 1983 ve Vizovicích a která letos vystupuje již 40. rokem po celé České republice se vyznačuje svou nespoutanou energií, která probíhá na koncertech a díky níž si získává velkou fanouškovskou základnu. Její věkové spektrum čítá neuvěřitelné věkové rozpětí od 1-90 let. Svým valašským repertoárem a vlastní tvorbou, která již zlidověla, je často označována jako dvorní kapela Valašského království. Vlastní tvorbou písni vzdává hold běžnému životu. Kapela si ráda zahraje na všech možných akcích a tudíž ji můžeme vídat jak v malých sálech v akustické sestavě, tak největších pódiích na velkých festivalech. Za svou dobu trvaní Fleret vydal již celkem 19 řadových desek, dvě DVD, a 5 LP, 2 knihy a 3 zpěvníky. 17 let vystupovala s královnou lidové písně Jarmilou Šulákovou.
Zdeněk Hrachový „Hrach“ správně poznamenal, že Ogar je místem, kde hráli nejvícekrát. Složili pro Ogar písničku a od roku 2000 rozezpívávají duch Ogaru.
Bez jarních a podzimních koncertů si náš rok nedovedeme představit a věříme, že i mnozí z Vás…
Rezervace na (+420) 775 980 012 nebo na ogar@ogar.cz

Sobota 4. 11. 2023 | 19:00 hod.

Tradiční večer u cimbálu s valašskou cimbálovou muzikou DOKOPYJAN.

Jsme rádi, že se dali dokopy!

Rezervace na (+420) 775 980 012 nebo na ogar@ogar.cz

Pátek 17. 11. 2023 | 19:30 hod.

Zlínská kapela dokáže svým projevem vytvořit prostředí dobré nálady. Hraje osvědčené dixielandové skladby proložené improvizovanými pasážemi a zpěvem.
Společně oslavíme 17. listopad.
Rezervace na (+420) 775 980 012 nebo na ogar@ogar.cz

Neděle 10. 12. 2023 | 19:30 hod.

Mimořádný adventní koncert s kapelou Plavci. Koncertem symbolicky zapalujeme druhou svíčku na adventním věnci.

Kapela Honza Vančura a Plavci je československá hudební stálice, která brázdí obě republiky křížem a krážem a přináší radost svými téměř zlidovělými písničkami již skoro šedesát let a jak Honza Vančura s oblibou říká: „Na některých členech je to taky vidět!“

V současné době se kapela Plavci skládá ze tří muzikantů, kteří společně tvoří originální hudební trio navazující na odkaz, bohatý repertoár a tradici propracovaných vokálních aranží, ke kterým se fanoušci Plavců znovu a znovu rádi vrací.

Rezervace na (+420) 775 980 012 nebo ogar@ogar.cz.

Sobota 30. 12. 2023 | 19:30 hod.

Prague Queen je hudební skupina interpretující nejslavnější hity skupiny Queen. Skládá se z profesionálních hudebníků, kteří pravidelně doprovázejí ikony české i zahraniční hudební scény.

Vedle České republiky se skupina Prague Queen představila i v dalších zemích. Například v roce 2018 odehrála dva koncerty v indické Bombaji.

Rezervace na (+420) 775 980 012 nebo ogar@ogar.cz.

Pátek 3. 8. 2018 | 19:30 hod.

Dvojkoncert písničkářů Ivo Jahelky a Miroslava Palečka. Zhudebněné soudničky a balady ze života…

Než se vydat do baru

s milenkou či manželkou,

lepší je být v OGARU

s Palečkem a Jahelkou…

…dva koncerty v jednom…

Rezervace na (+420) 775 980 012.

Neděle 5. 8. 2018 | 19:30 hod.

Naši přátelé a hudební matadoři zahrají písně Petra Nováka a hity 60. let.

www.karelkahovec.cz

Rezervace na (+420) 775 980 012.

Čtvrtek 9. 8. 2018 | 19:30 hod.

Míša Leicht

zpěvák, moderátor, kytarista a frontman bluegrassové skupiny COP. Hraje již více než 30 let, s muzikou projel mnohokrát naši republiku a mnoho zemí světa. Má zkušenosti s moderováním festivalů a též několika TV pořadů. V současné době je na trhu jeho velmi úspěšné sólové album, jehož písně se drží na nejvyšších příčkách našich prestižních rádií.
Do svého programu zahrnuje nejen písničky, ale i povídání o muzice, skutečném přátelství, vztahu k přírodě a lásce k jejím krásám. Svým neformálním projevem je blízký i mládeži.
Vystoupení je i o úctě člověka k člověku, o country, bluegrassu, ale i rocku a bluesové hudbě, která dokáže oslovit „cowboye“ či „rockera“. Jeho vystoupení je sestaveno převážně z vlastní tvorby a z povídání o zážitcích a zkušenostech za více než čtvrtstoletí koncertování, o kytarách, přírodě, trampingu, motorkářství a rybaření. Jeho písně jsou ze života, psané osobitým rukopisem.

Více na: https://www.leichtmusic.cz/pro_poradatele.html

Rezervace na (+420) 775 980 012.

Pátek 17. 8. 2018 | 19:30 hod.

Oblíbená česká skupina Plavci, věnující se stylu folk a country, oslavila 45 let své existence. První sestava se sešla v roce 1964 a tvořili ji Milan Dufek, Antonín Hájek, Mirek Řihošek, Jan Vančura a Jiří Veisser. O rok později pětice odehrála svůj první koncert, za pivo a párek. O další dva roky později se zúčastnili festivalu Porta a hned první vítězství. Svou první desku vydali v roce 1968 u firmy Panton a již v roce 1970 měli na svém kontě první prodaný milion desek v Československu.

Jako jedni z mála jezdili do zahraničí, a to do exotické Jižní Ameriky, na Kubu; v roce 1988 měli 14 koncertů v Sao Paulu. Na konci roku 1989 postihla kapelu osudová rána. Po těžké nemoci zemřel kapelník tehdy stále ještě „Plavců“ Antonín Hájek. V roce 1990 se skupina vrátila k původnímu názvu Rangers. V devadesátých letech koncertovali po USA, Kanadě a Austrálii a obdrželi ocenění za prodané desky. V roce 2005 tragicky zahynul druhý ze zakládajících členů Milan Dufek.

Zpěvák Honza Vančura pokračuje v koncertování s Plavci s tradičním repertoárem, na který jsou diváci této slavné skupiny zvyklí. Mezi nejznámější písně patří: Zvedněte kotvy, 500 mil, Teče voda, Rákosí, Pole s bavlnou, Láska je věc kouzelná, Vysočina, Orchidej a další… www.plavci.com

Rezervace na (+420) 775 980 012.

Čtvrtek 30. 8. 2018 | 19:30 hod.

Večer u cimbálu s mladou CM Cyril.

Rezervace na (+420) 775 980 012.

Sobota 8. 9. 2018 | 19:30 hod.

Jazz Q

Jazz Q má v dějinách českého jazzu i rocku mimořádné postavení: v letech 1970-1983 mu vyšlo sedm dlouhohrajících desek, nejen chválených recenzenty, ale často i komerčně úspěšných. Jen tři z nich se však dosud objevily v reedicích na kompatních discích. První období existence souboru, 1964 – 1970, zůstává téměř nezmapováno. Jazz Q založili Martin Kratochvíl a Jiří Stivín, ovlivněni free jazzem a jinými exkluzivními jazzovými proudy. Přestože skupina tehdy koncertovala po celé Evropě a dostalo se jí řady ocenění, žádnou desku nevydala. Jen částečnou představu o tehdejším repertoáru si lze tvořit podle alba Coniunctio (1970),společného díla Jazz Q a Blue Effectu. Fúze jazzu a rocku tady má spontánní a často vyloženě dobrodružnou podobu. Různorodost prezentovaných skladeb však zároveň byla ukazatelem vnitřních rozporů ve skupině; po Stivínově odchodu v ní ideově i skladatelsky začal dominovat Martin Kratochvíl. Jazz Q si pak přes řadu personálních změn udržel zcela jasnou a vyrovnanou tvůrčí kontinuitu. Nahrávky z let 1971 – 1991 teď byly soustředěny na osmialbu Martin Kratochvíl & Jazz Q. První postivínskou sestavu, již ovlivněnou rockem, ale stále zřetelně jazzovou, reprezentuje album Pozorovatelna.

Oskar Petr

Muzikant, který se vlastně vždy soustředil spíše na nekomerční sféru a paradoxně složil hudbu k nejpopulárnější písni našich luhů konce minulého tisíciletí? písni Medvídek, která přinesla Lucii I cenu Klip desetiletí. Po osmi letech, kdy se jako interpret víceméně stáhl z české hudební scény, se Oskar Petr vrací s novým sólovým albem Fabrica Atomica. Album produkované Milanem Cimfem vznikalo ve vyhlášeném nahrávacím studiu Sono a podílela se na něm celá řada předních českých muzikantů. Za všechny jmenujme alespoň Oldu Krejčovse, Milana Cimfeho, Marka Žežulku nebo Kryštofa Michala. Oskar Petr je mimo jiné zakladajícím členem skupiny Marsyas, Jazz Q a autor několika českých hitů. Umělecká a kulturní činnost Oskara Petra je na tuzemské poměry vskutku ojedinělá. Skladatel, textař, zpěvák, fotograf, publicista, výtvarník, architekt interiéru, ale především skvělý hudebník tím vším je Oskar Petr. Album Fabrica Atomica vychází na značce Columbia 21. dubna 2003.

Rezervace na (+420) 775 980 012.

Pátek 14. 9. 2018 | 19:30 hod.

Zpěvák Honza Vančura pokračuje v koncertování s Plavci s tradičním repertoárem, na který jsou diváci této slavné skupiny zvyklí. Mezi nejznámější písně patří: Zvedněte kotvy, 500 mil, Teče voda, Rákosí, Pole s bavlnou, Láska je věc kouzelná, Vysočina, Orchidej a další. Ke koncertování si Honza zve excelentní muzikanty, mezi něž patří Mário Bihári, Irena Budweiserová,…
www.plavci.com

Rezervace na (+420) 775 980 012.

Pátek 21. 9. 2018 | 19:30 hod.

Rytmika legendárního Blue Effectu, tedy bubeník Václav Zima, baskytarista Wojttech Říha a klávesista Vít Beneš, který se v sestavě kapely Radima Hladíka rovněž objevil. To je základ nové české kapely Vanua 2.

Trojici muzikantů doplnil kytarista a zpěvák se „sealovským“ hlasem Yannick Tevi, pocházející z tichomořského ostrova Vanuatu a kytarista Honza Ponocný. Pětice muzikantů osciluje mezi popem a rockem. Návaznost kapely na Blue Effect stvrzuje i to, že se o ni manažersky stará manželka Radima Hladíka Zlatka.

www.vanua2.com

Rezervace na (+420) 775 980 012.

Čtvrtek 27. 9. 2018 | 19:30 hod.

Známá zlínská kapela Pozjezd si zahraje na Ogaru s hostem Danielem Királym (skladatel a textař, hudebník, autor písní výhradně v češtině s odkazem na současnou moderní country music).

Začátky kapely byly o tradičním akustickém bluegrassu, v současné době má modernější zvuk. Z původních členů zůstal jen Tomáš Jícha a Martin Juřík.

Složení kapely se léty usadilo a například Pepa Vojtášek je skutečnou osobností zlínské hudební scény. Hraje na baskytaru i kontrabas a málokdo ví, že začínal před třiceti lety jako banjista v kapele Ontário, což byla jedna z prvních zlínských kapel hrajících tento americký styl muziky. V souvislosti s posunem od čistě akustické hudby k modernějšímu pojetí se objevil Roman Gerža s bicími. Tím nejpodstatnějším přínosem a tváří kapely se stala zpěvačka Radka Janečková.

Rezervace na (+420) 775 980 012.

Pátek 19. 10. 2018 | 19:30 hod.

Již 33. rokem brázdí českou a slovenskou hudební scénu pětice muzikantů S názvem Fleret. Kapela pochází z Valašska a může se pyšnit vlastní tvorbou, která během let již zlidověla a dokonce se dostala i do knížek hudební výchovy na našich školách. Slavné začátky ve spolupráci s Vlastou Redlem přinesly hned ze začátku Fleretu několik významných ocenění na největší hudební přehlídce v té době a to na celostátní Portě v Plzni, kdy několikrát zabodovala s písněmi jako Letiště, Bečva a další, poté si ji v roce1997 vybrala slavná skupina Jethro Tull jako předskokany na jejich českém turné. To už se pomalu začala odvíjet dlouholetá spolupráce Fleretu s královnou lidové písně a národní umělkyní Jarmilou Šulákovou, která u kapely zůstala až do ukončení své kariéry v roce 2012.
Kapela, za svůj hudební život vydala 2 LP a více jak 15 CD znichž se většina stala, co se do prodeje nosičů týče, zlatými, platinovými a multiplatinovými. Mezi největší hity patří Zafukané, Večer křupavých srdíček, Vizovice, a další.
Fleret je skvělá parta muzikantů, kteří Vás svým vystoupením strhnou na svou stranu a nenechají Vás bez emocí odejít z koncertu. Fleret je životní styl, je to radost z hudby, již prokládají i svým textem, který z většiny pojednává o dobrém jídle a pití, ale i o všem běžném ve vašem životě. Tak přijďte na koncert ochutnat kus Valašska s hudbou která bodne…

Rezervace na (+420) 775 980 012.

Pátek 26. 10. 2018 | 19:30 hod.

Skupina Poutníci hraje na české hudební scéně již od roku 1970. Za tu dobu se v ní vystřídala celá řada těch nejlepších muzikantů, co mohla česká country a bluegrassová scéna nabídnout. Poutníci doposud vydali deset alb z nichž dvě v letech 1989, 1990 byla oceněna americkou organizací pro zachování bluegrassu jako nejlepší bluegrassové album natočené mimo USA.

Rezervace na (+420) 775 980 012.

Čtvrtek 8. 11. 2018 | 19:30 hod.

Čechomor je svitavsko-pražská hudební skupina hrající české, moravské, slezské a slovenské lidové písně. Za dobu svého působení procestovali celou Evropu, Severní Ameriku, Rusko, Čínu, Mongolsko a Austrálii, spolupracovali s divadlem Na Palmovce, bratry Formany, divadlem Continuo a dalšími významnými umělci. V roce 2001 získali tři ceny Anděl.

Rezervace na (+420) 775 980 012.

Kdo už na Ogaru hrál

Počty kapel a zpěváků, co se na Ogarově pódiu vystřídaly, jdou dnes už do stovek. Je mezi nimi řada známých jmen, z těch nejvěhlasnějších jmenujme alespoň Vladimíra Mišíka, Radima Hladíka, Honzu Vančuru, Jaromíra Nohavicu, Zuzanu Navarovou, Jarmilu Šulákovou, Hanu a Petra Ulrychovy, Karla Plíhala, Jiřího Pavlicu, Ivu Bittovou, Lenku Dusilovou, Vladimíra Mertu, Radůzu, Ivana Hlase, Radka Pastrňáka, duo Paleček a Janík, Richarda Müllera, Wabiho Daňka, Roberta Křesťana, či nedávno konečně i Janu Kratochvílovou. Když už tedy není tu místo i na jejich kapely, co se tam také sotva často vešly…

Vedle zavedených jmen dáváme ale rádi občas příležitost i méně známým, o to však podle našeho názoru zajímavějším umělcům. Občas to zafunguje: takto jsme stáli svého času u mediálního zrodu kapely Čechomor; ti když pak navíc dovedli i Nohavicu s Plíhalem, společně u nás mezi pařením pracovali na scénáři k filmu Rok ďábla. Obzvláštní vděčnost si kluci z Čechomoru od naší rodiny vysloužili tím, že zahráli i našemu tátovi na jeho posledním rozloučení…

Ještě v jeho režii proběhlo na Ogaru také několik dobročinných projektů, jako kupříkladu festival tělesně postižených písničkářů Vivat Vitaj, Ogarův ples, První česko-slovenský krojový bál, či festivaly Hlas cimbálu, Doteky hudby a Proměny – jeden stvol. Konečně, dnes je na Ogaru každý týden i diskotéka, kde si můžete u diskžokeje objednat svůj oblíbený hit.

Malá ochutnávka z  proběhlých akcí

Video

koncerty nahrané při živých vystoupeních ve Valašském šenku Ogar v Pozlovicích, všechna videa najdete také na našem YouTube kanálu