POZDNÍ SBĚR – jižansko-moravský rock’n'roll s přívlastkem

Čtvrtek 6. 7. 2017 | 19:30 hod.

Jura Pařez (kytara, zpěv). Frontman kapely, zpěvák a skladatel s kreativními nápady, ale také osobitý textař. Autor řady písní a textů, které v průběhu let vešly ve všeobecnou známost a často zaznívají při společném zpívání v hospůdkách, setkání u ohňů, či ve vinných sklípcích, aniž se ví, že zpívané písničky jsou právě z jeho dílny.

Michael Vašíček (el. kytary, mandolína). Jeden z muzikantů, který kvůli muzice obětuje vše. Do konce roku 2006 u Vlasty Redla, Každý den jinak, pak Čechomor. Hudební a zvukový režisér. Je majitelem studia St.Michael.
Jíra Meisner (baskytara, zpěv). Rocker a bluegrassman, bývalý člen Druhé Trávy a Kamelotu. Mnohonásobný vítěz ankety BA ČR o nejlepšího baskytaristu. Tvrdí, že basa musí sloužit, a tak drží na uzdě svoje rychlé prsty.
Karel Macálka(akustická kytara, klávesy, zpěv). Velká deviza. Jeho vokální a instrumentální um v je současné sestavě velkým přínosem. Tak prošel toho už hodně (AG flek, Každý den jinak, Rangers,…), tak by to měl umět.

Tomáš Hanke (bicí). Excelentní hráč na bicí nástroje. Ex: Rock Automat, Iron Made In (Revival Praha), I.N.A., dlouholetá spolupráce s Oldou Říhou z Katapultů… Miluje jedovaté hady a je schopen za nimi jezdit přes půl světa.
Štěpán Baloun (klávesy). Mistr kláves, znalec a majitel vinného sklepa v jedné osobě.Opora v hudbě i ve víně. A všude je pravda.

Rezervace na (+420) 775 980 012.

Hotel a Valašský šenk OGAR - Hlavní 47, 763 26 Pozlovice,
tel.: (+420) 775 980 012, e-mail: ogar@ogar.cz