Radim Hladík & BLUE EFFECT – 15.11.2014

Kapela, která má nesmazatelné místo v historii českého bigbítu. Proslulý král rockové kytary Radim Hladík, který se v novém Blue Effectu obklopil o generaci mladšími muzikanty, nás opět přesvědčí, že nic neztratil ze svého umu a rockového drivu.

Radim Hladík se narodil roku 1946 a už jako patnáctiletý hrál na kytaru ve známé skupině Komety. Do historie českého bigbítu se zapsal již ve druhé polovině šedesátých let jako člen legendárních Matadors. Hladík, který byl zpočátku ovlivněn zahraničními vzory, se postupně propracoval k vlastní tvorbě. Po rozpadu Matadors založil na podzim roku 1968 skupinu Blue Effect. V současné době se Radim Hladík obklopuje mladými muzikanty, např. Honzou Křížkem, s nimiž úspěšně koncertuje a připravuje nový repertoár.

http://www.blueeffect.cz/homepage/

Výjimečným hostem bude kapela Kalandra Memory Band, jejíž členové jsou pro Ogar srdcovou záležitostí…

Večer ve společnosti skupiny Petr Kalandra Memory Band Vás přenese o několik let zpět, kdy všichni chtěli táhnout za zakázaný provaz, ale jiným směrem než jim bylo určováno. Večer plný pohody a skvělých písní, které Vám připomenou, že blues má 12 taktů, který uměl každý spočítat a že všechny princezničky co jsou zklamaný už dneska ví, jak chutná solnej sloup.

http://kalandramemory.cz

Začátek koncertu v 19:30 hod.. Rezervace na 775 980 012.

Hotel a Valašský šenk OGAR - Hlavní 47, 763 26 Pozlovice,
tel.: (+420) 775 980 012, e-mail: ogar@ogar.cz