Šenk Ogar2018-07-10T15:01:01+00:00

Šenk Ogar

Proč zavítat právě do Ogarova šenku

Každý zkušený restauratér Vám řekne, že všechno záleží na kuchaři – toho našeho platíme zlatem, neboť právě za jeho uměním se k nám vracejí i po létech mnozí. A oni sami dobře vědí, že na talíře mají nakládat pro jistotu ještě hojněji, než je v jídelním lístku deklarováno – na jídle se na Ogaru zkrátka nešetří.

Gurmánské orgie na Ogaru jsou vyhlášeným gastronomickým zážitkem, který si Zlíňáci zejména o víkendech rádi dopřejí. Kdo hodlá někde při nedělním výletu poobědvat a má už zkušenost, jak se kde vaří, ten si na Ogar rád zajede i desítky kilometrů. Vedle toho se k nám od pondělí do pátku pravidelně na oběd stahují všichni (nejen státní) zaměstnanci z bližšího i vzdálenějšího okolí, aby si z týdenního, cenově zvýhodněného menu vybrali ze čtyř jídel. Konečně, všem je po celý den k dispozici také stálý jídelní lístek, kde každý najde jak „klasiku“, tak i speciality, s nimiž se jinde než na Ogaru setkat nemůže.

Jídelní lístek zde

Naší obchodní značkou je chuť

Prvním předpokladem dobrého jídla je jeho chuť, která je na Ogaru již čímsi jako obchodní značkou. Nezbytná je ale i hojnost a aranžmá porce na talíři. Ještě horká musí být okamžitě doručena z kuchyně rovnou ke stolu, určitě dříve, než si host mohl stačit prohlédnout všechny ty valašské artefakty, co tu stojí, leží a visí. Onehdy se jeden náš pravidelný host z Prahy vyjádřil, že sem jezdí jak do nějakého Muzea valašské kultury.

Co víc, přímo v restauraci se několikrát do týdne hraje, a díky pečlivému výběru střídají se tu výhradně jen – více či méně známí – hudebníci, kteří mají podle našeho názoru umělecky co říci. Na koncerty se sem tradičně stahují dvojí lidé – většinou místní fajnšmekři ze širokého okolí, zbytek tvořívají lázeňští hosté – cizí i naši.

Proč tedy zavítat právě do Ogarova šenku? – Protože toto všechno tam na Vás čeká.

Chcete si u nás zarezervovat stůl? – Stačí zavolat tel.: (+420) 775 980 012, či napsat na ogar@ogar.cz

Svatby, smuteční hostiny, firemní a společenské akce

Hledáte příjemné prostředí, kde byste rodinu a početné příbuzné ohromili svojí pompézní svatební hostinou?
Hodláte uspořádat důstojnou tryznu pro pozůstalé v seriózním podniku?
Plánujete firemní či společenský večírek pro své zaměstnance, přátele či známé, aby se tam na Vaši počest řádně najedli a napili?
Potom budete na Ogaru všichni vítáni.

Chcete si u nás zarezervovat druhý sál nebo salonek? – Stačí zavolat tel.: (+420) 775 980 012, či napsat na ogar@ogar.cz

Loading...