Proč zavítat právě do Ogarova šenku

Každý zkušený restauratér Vám řekne, že všechno záleží na kuchaři – toho našeho platíme zlatem, neboť právě za jeho uměním se k nám vracejí i po létech mnozí. A oni sami dobře vědí, že na talíře mají nakládat pro jistotu ještě hojněji, než je v jídelním lístku deklarováno – na jídle se na Ogaru zkrátka nešetří.

Gurmánské orgie na Ogaru jsou vyhlášeným gastronomickým zážitkem, který si Zlíňáci zejména o víkendech rádi dopřejí. Kdo hodlá někde při nedělním výletu poobědvat a má už zkušenost, jak se kde vaří, ten si na Ogar rád zajede i desítky kilometrů. Vedle toho se k nám od pondělí do pátku pravidelně na oběd stahují všichni (nejen státní) zaměstnanci z bližšího i vzdálenějšího okolí, aby si z týdenního, cenově zvýhodněného menu vybrali ze čtyř jídel. Konečně, všem je po celý den k dispozici také stálý jídelní lístek, kde každý najde jak „klasiku“, tak i speciality, s nimiž se jinde než na Ogaru setkat nemůže.

Prvním předpokladem dobrého jídla je jeho chuť, která je na Ogaru již čímsi jako obchodní značkou. Nezbytná je ale i hojnost a aranžmá porce na talíři. Ještě horká musí být okamžitě doručena z kuchyně rovnou ke stolu, určitě dříve, než si host mohl stačit prohlédnout všechny ty valašské artefakty, co tu stojí, leží a visí. Onehdy se jeden náš pravidelný host z Prahy vyjádřil, že sem jezdí jak do nějakého Muzea valašské kultury.

Co víc, přímo v restauraci se několikrát do týdne hraje, a díky pečlivému výběru střídají se tu výhradně jen – více či méně známí – hudebníci, kteří mají podle našeho názoru umělecky co říci. Na koncerty se sem tradičně stahují dvojí lidé – většinou místní fajnšmekři ze širokého okolí, zbytek tvořívají lázeňští hosté – cizí i naši.

Proč tedy zavítat právě do Ogarova šenku? – Protože toto všechno tam na Vás čeká.

Chcete si u nás zarezervovat stůl? – Stačí zavolat či napsat

Hotel a Valašský šenk OGAR - Hlavní 47, 763 26 Pozlovice,
tel.: (+420) 775 980 012, e-mail: ogar@ogar.cz