Kdo jsme

Táta vždycky dbal o úzký styk s hostem, a tak se i my snažíme, aby u nás všichni byli spokojeni tak, že se na Ogar zase dříve či později vrátí. A dobře víme, že oproti konkurenci větších hotelů v centru Luhačovic musíme proto zákazníkovi nabídnout, co ani tam nenajde – rustikální intimitu.

Nelze to udělat jinak, než že mu vedle standardů špičkových podniků poskytneme i domácké prostředí, stylizované do valašského koloritu, s vyhlášenou kuchyní, přehradou za humny a vytříbenou kulturou navíc. Na dosah jak od centra lázeňského dění, tak také od panenské přírody. Všude je od nás blízko – tak jako hostu k nám, tak jako nám k němu…

A tak je na Ogaru pro všechny přátele rustikální originality připraveno stylové komfortní ubytování, valašsko-gastronomické orgie, progresivní kultura v šenku, možnost pronájmu sálu či salónku, relaxační Wellness centrum. Přehrada vzdálená pouhý jeden kilometr, lázně tři kilometry, v divokých kopcích kolem možnost turistiky a úspěšného houbaření. V okolí pak desítky zajímavostí snadno dosažitelné autem. Na Ogaru, tam to vždycky žije…

Ubytování na Ogaru

CENÍK

Nabízíme 20 dvou až čtyřlůžkových pokojů, z toho 4 apartmány a jednu valašskou jizbu. Vedle moderní a kompletní vybavenosti (všude vana či sprchový kout, WC, televize se satelitem) měli jsme už při budování hotelu na paměti jeho celkový rustikální charakter – na Valašsku odjakživa bylo stěžejním stavebním materiálem dřevo. A tak nejen dole v restauraci, ale i u sebe na pokoji najde host útulné, vyvážené prostředí, oku i srdci lahodné.

 • Cena zahrnuje snídani formou rautu (snídaně se podávají od 8 do 10 hod.)

 • Děti od 5 do 12,9 let – sleva 50% z ceny pro dospělou osobu
 • Děti do 4,9 let – zdarma – se snídaní, bez nároku na lůžko
 • Možnost zapůjčení dětské postýlky zdarma

 • Parkování zdarma

 • Wi-Fi zdarma

 • V den příjezdu je pokoj k dispozici od 14:00 hod. a v den odjezdu do 11:00 hod.

 • Recepce hotelu non-stop

 • Sleva 30% na PIVNÍ LÁZNĚ

 • Sleva 30% na MASÁŽE

 • V ceně není zahrnut poplatek z pobytu 40,-Kč/osoba/noc

Rok 2024
Cena za pokoj a noc v Kč (vč. DPH)
Price for room and night in CZK (incl. TAX)
Červen - Září + Svátky
June - September + Holidays
Leden - Květen
a Říjen - Listopad
January - May
October - November
Ne – Čt
Su - Th
Pá, So
Fr, Sa
Ne – Čt
Su - Th
Pá, So
Fr, Sa
Jednolůžkový - Single1 5901 8901 4901 790
Dvoulůžkový - Double2 4902 9902 2902 790
Třílůžkový - Triple3 3903 8902 9903 490
Apartmán pro 2 osoby
Suite for 2 persons
2 9903 4902 8903 390

Kde Ogar najdete

Najdete nás v malebném a klidném prostředí Luhačovského Zálesí

Najdete nás v městysi Pozlovice, který je v těsném sousedství s největšími moravskými lázněmi Luhačovice. Snoubí se tu klid okrajové části městyse se snadnou dosažitelností jak lázní, tak přehrady a panenské přírody okolo. Tady začínají rozsáhlé chráněné krajinné oblasti Bílých Karpat. Vlastně jsou to ty nejzazší, tzv. „vnější západní Karpaty“, konec karpatského hřbetu, který se táhne z Rumunska přes Ukrajinu a Slovensko až sem, do Komonecké vrchoviny, jejíž kopce z Ogaru vidíte.

Pozlovice byly poprvé připomenuty roku 1287, kdy patřily k majetkům panství s centrem na nedalekém Starém Světlově, na jehož zříceninu lze dnes z Ogaru dojít pěšky. V roce 1704 byly zcela vypáleny maďarskými Kuruci. O padesát let později udělila již Marie Terezie městečku právo pořádat výroční trhy. Nejen v Luhačovicích, ale i tady velmi v té době mecenášsky významně pomáhal šlechtický rod Serényiů, jenž má hrobku u místní dominanty – kostela Svatého Martina z roku 1642, od Ogara coby kamenem dohodil.

Žlutobílé zdi kostela jsou z dálky viditelnou dominantou Pozlovic – stojí totiž na kopečku, který odděluje hotel Ogar od Luhačovické přehrady. Uvidíte jej po pravé straně, když po ulici Hlavní přijedete k nám z Luhačovic – Ogar najdete v údolí pod ním, naproti pizzerii a plácku se sochou Svatého Jana Nepomuckého. Před hotelem je parkoviště, ubytovaní hosté mohou parkovat ve dvoře. Orevři na mapách.

Pobytové balíčky

Tisíc příležitostí k relaxaci

Relaxovat se dá tisíci způsoby a žádný z nich našim hostům k dispozici nechybí.

Stačí-li někomu dobře pojíst a pak si spokojeně lehnout, pak k tomu bude potřebovat jen pár schodů do pokoje. Najde tam nejen pohodlné lůžko a čisté sociální zázemí, ale i velikou televizi. V hotelu je k dispozici také WiFi připojení zdarma. Však když bude chtít něco se sebou dělat, stačí se objednat dolů do Wellness centra, kde si může dát saunu či masáž. A v šenku pak večeře a pivko hned líp zachutná.

Kdo chce sice ven, ale ne až tak daleko, ten se může podle počasí rozhodnout buď pro koupání na přehradě, anebo zvolí procházku lázeňským centrem. Luhačovická přehrada slouží nejen ke slunění – lze si tu půjčit loďku, rybařit, zahrát si golf, či jen tak posedět v některé z přilehlých zahrádek a sledovat procházející se rekreanty, cyklisty a přátele kolečkových bruslí. Rozhodne-li se nicméně náš návštěvník, že raději půjde do Luhačovic na kolonádu, mezi ochutnáváním různých pramenů a krmením veverek či kachen jistě už tam narazí na něco, co jej zaujme: tu kulturní program, tu výstava, muzeum, zámek, staré divadlo, kino. A když se pak večer vrátí na Ogar, může si dát saunu či masáž – to potom v šenku večeře a pivko hned líp zachutná.

Pak u nás rádi pobývají i rekreanti, kteří chtějí na Valašsku do lesa: těm se nabízí široká náruč okolních kopců, zachovalá příroda, skýtající nejen množství turistických stezek, nejen historických zajímavostí na nich, ale – dá-li zrovna Bůh – také hojnost kvalitních hřibovitých hub. To už se člověk tím chozením nahoru a dolů i zpotí, a tak když se večer vrátí na Ogar, může si dát saunu či masáž, a v šenku večeře a nějakých pár pivek hned pak líp zachutná.

Kdo si rád vyjede autem někam do okolí, záleží už jen na něm, chce-li navštívit nějakou hradní či zámeckou prohlídku, či snad zříceninu, muzeum, rozhlednu, památník. Není od nás daleko ani na Slovensko. Ať tak či onak, cestovatel se nicméně rád vždycky zase vrátí na Ogar, aby si tam dal saunu, masáž, večeři, pivko, a snad i stopečku dobré slivovice.