Šenk Ogar

Proč zavítat právě do Ogarova šenku

Každý zkušený restauratér Vám řekne, že všechno záleží na kuchaři – toho našeho platíme zlatem, neboť právě za jeho uměním se k nám vracejí i po létech mnozí. A oni sami dobře vědí, že na talíře mají nakládat pro jistotu ještě hojněji, než je v jídelním lístku deklarováno – na jídle se na Ogaru zkrátka nešetří.

Gurmánské orgie na Ogaru jsou vyhlášeným gastronomickým zážitkem, který si Zlíňáci zejména o víkendech rádi dopřejí. Kdo hodlá někde při nedělním výletu poobědvat a má už zkušenost, jak se kde vaří, ten si na Ogar rád zajede i desítky kilometrů.

Jídelní a nápojový lístek zde

Naší obchodní značkou je chuť

Prvním předpokladem dobrého jídla je jeho chuť, která je na Ogaru již čímsi jako obchodní značkou. Nezbytná je ale i hojnost a aranžmá porce na talíři. Ještě horká musí být okamžitě doručena z kuchyně rovnou ke stolu, určitě dříve, než si host mohl stačit prohlédnout všechny ty valašské artefakty, co tu stojí, leží a visí. Onehdy se jeden náš pravidelný host z Prahy vyjádřil, že sem jezdí jak do nějakého Muzea valašské kultury.

Co víc, přímo v restauraci se pořádají také koncerty, a díky pečlivému výběru střídají se tu výhradně jen – více či méně známí – hudebníci, kteří mají podle našeho názoru umělecky co říci. Na koncerty se sem tradičně stahují dvojí lidé – většinou místní fajnšmekři ze širokého okolí, zbytek tvořívají lázeňští hosté – cizí i naši.

Proč tedy zavítat právě do Ogarova šenku? – Protože toto všechno tam na Vás čeká.

Chcete si u nás zarezervovat stůl? – Stačí zavolat tel.: (+420) 775 980 012, či napsat na ogar@ogar.cz

Svatby, smuteční hostiny, firemní a společenské akce

Hledáte příjemné prostředí, kde byste rodinu a početné příbuzné ohromili svojí pompézní svatební hostinou?
Hodláte uspořádat důstojnou tryznu pro pozůstalé v seriózním podniku?
Plánujete firemní či společenský večírek pro své zaměstnance, přátele či známé, aby se tam na Vaši počest řádně najedli a napili?
Potom budete na Ogaru všichni vítáni.

Chcete si u nás zarezervovat druhý sál nebo salonek? – Stačí zavolat tel.: (+420) 775 980 012, či napsat na ogar@ogar.cz

Svatební nabídka zde
Slavnostní menu zde
Loading...