Hotel a Valašský šenk Ogar je vyjímečný především svojí vynikající kuchyní, rodinnou atmosférou a je jedním z mála míst v Luhačovicích a okolí, kde se pravidelně pořádají kulturní akce a koncerty. Stejně tak vyjímečně a originálně jsme chtěli vybudovat naše wellness centrum, které našemu hotelu tolik chybělo. Díky tomu vznikla myšlenka zrealizovat projekt pivních lázní a nabídnout tak našim hostům opět něco jiného a vyjímečného, oproti ostatním ubytovacím a wellness zařízením v okolí.

S realizací tohoto projektu jsme se rozhodli oslovit našeho dlouhodobého obchodního partnera, pivovar Starobrno, který se na realizaci podílel, a díky tomu také vznikl název Starobrněnské pivní lázně na Ogaru. Vybrat si můžete ze třech základních procedur, které se dají následně individuálně upravovat. Základní procedura trvá 60 minut, které trávite v pivní koupeli v dřevěných kádích s neomezenou konzumací piva Starobrno, které si můžete sami načepovat. Tuto základní proceduru lze obohatit o proceduru ve finské sauně, stejně tak lze k procedurám přidat masáž.

Co vlastně pivní koupel obsahuje?

Odpověď je vlastně naprosto jednoduchá – Vitamín B. Koupel je tvořena ze čtyř základních surovin, ze kterých se pivo vaří – voda, chmel, slad, kvasnice. A právě pivovarské kvasnice obsahují veliké množství vitamínu B, který má pro tělo a pokožku regenerující, zklidňující a hydratační účinky.
U nás říkáme, že i krátký relax dokáže člověku opravdu pomoci, proto neváhejte a přijeďte k nám na Ogar za skvělou atmosférou, originálním prostředím, chutným jídlem, kulturou a nově si odpočinout do nových pivních lázní.