Hotel a Valašský šenk Ogar je vyjímečný především svojí vynikající kuchyní, rodinnou atmosférou a je jedním z mála míst v Luhačovicích a okolí, kde se pravidelně pořádají kulturní akce a koncerty. Stejně tak vyjímečně a originálně jsme chtěli vybudovat naše wellness centrum, které našemu hotelu tolik chybělo. Díky tomu vznikla myšlenka zrealizovat projekt pivních lázní a nabídnout tak našim hostům opět něco jiného a vyjímečného, oproti ostatním ubytovacím a wellness zařízením v okolí.

S realizací tohoto projektu jsme se rozhodli oslovit našeho dlouhodobého obchodního partnera, pivovar Starobrno, který se na realizaci podílel. Vybrat si můžete ze třech základních procedur, které se dají následně individuálně upravovat. Základní procedura trvá 60 minut, které trávíte v pivní koupeli v dřevěných kádích s neomezenou konzumací piva, které si můžete sami načepovat. Tuto základní proceduru lze obohatit o proceduru ve finské sauně, stejně tak lze k procedurám přidat masáž.

Co vlastně pivní koupel obsahuje?

Odpověď je vlastně naprosto jednoduchá – Vitamín B. Koupel je tvořena ze čtyř základních surovin, ze kterých se pivo vaří – voda, chmel a kvasnice. A právě pivovarské kvasnice obsahují velké množství vitamínu B, který má pro tělo a pokožku regenerující, zklidňující a hydratační účinky.
U nás říkáme, že i krátký relax dokáže člověku opravdu pomoci, proto neváhejte a přijeďte k nám na Ogar za skvělou atmosférou, originálním prostředím, chutným jídlem, kulturou a nově si odpočinout do nových pivních lázní.